Kategoriler
Haftalık Burç Yorumları

13-19 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Güneş Plüton kare açısı hepimizin farklı alanlarını tetikleyecek. Hayat çok zor mu? Evet ama bunu kolaylaştıracak ip uçlarımızda var. İşte size tavsiyelerim..

Koç burcu 13-19 Nisan haftalık burç yorumu

Bu hafta kendinizi her zamankinden daha hızlı, daha agresif, daha da coşkulu hissedebilirsiniz. Çünkü Güneş burcunuzda ilerlemeye devam ediyor. Bu hafta geleceğe ait ne tarz planlarınız varsa onları icra etmek için düşünün, hesaplayın ve planlar yapın. İşimle alakalı neler olacak, geleceğim ile alakalı neler yapmam gerekir, sorularının cevabı içinizde ve bu haftanın enerjisi ile de bunu hissederek yoğun yaşayabilirsiniz. Şimdi Güneş Plüton karesi sizin İş hayatınızda gerekli desteği alamıyor olmanıza sebebiyet verir. Aslında bu bir yerde kadersel bir süreç bunu söylemek lazım. Bu sizi güç çekişmelerine de yönlendirebilir. Öfkeli, sinirli olabilirsiniz, kontrollü olmak gereken haftalardan biri daha. Sizin hayatınızda bir engelle karşılaşırsanız eğer bilin ki, orada çözmeniz gereken bir durum vardır. Bu gezegen konumundayken bazı şeyleri kabullenmeniz gerekir. Neden işle alakalı bu kadar sıkıntı yaşadığınızı kendimize sormaktansa, ben bu durumdan nasıl çıkarım sorusuyla olaylarla yüzleşin. Unutmayın, bir kapı kapanırsa diğer kapı açılır. Yani hayatın içinde ritmik bir şekilde dans etmeyi öğrenmek zorundayız hepimiz. Ya da affedersiniz özgürleşirsiniz, ya da köşede çekilir hayatta dans edenleri izlersiniz seçim sizin. Bu durumda olmak istemiyorsanız kafanızı boşaltacak bir şey muhakkak bulun. Sizlerle Kalbe fısıldama tekniğine paylaştım. Merkür ve şironun 12 evinizde olduğunu göz önünde bulundurursak kendiniz şifalandıralabileceğiniz en muhteşem zamanlardasınız. Lütfen bu tekniği kullanın.

Boğa burcu 13-19 Nisan haftalık burç yorumu

Bu aralar daha sakin günler ve zamanlar geçiriyor olabilirsiniz. Kendi kendinize kalmak istediğiniz, kendi içinize döndüğünüz, Kendi içinizde sorgular yaptığınız, nedenlerin, niçinleri sorguladığınız bir hafta olabilir. Belki bu sorgulamalara alacağınız haberler de etkili olabilir. Ne yapacağınızı bilemediğiniz bir zamanın başlangıcı olabilir bu haberler. Aslında bu hareketler sizin normal yaptığınız hareketler ya da davranışlar, düşünce kalıpları değil. Yani olağanın dışında davranabilirsiniz bu hafta yaşayacaklarınızla beraber. Güneşin Plüton’la ile yaptığı açı, Toplumsal olaylarda bazı zorlanmalarınıza sebebiyet verebilir. Uyum gösterebilmek, dengeli kalabilmek, kabullenebileceğimiz durumları Kabullenebilmemiz önemli. Yani bu dönem toplumsal olaylar dedik ya, belki bazı Bakış açınız, düşünce yapınız ya da bugüne kadar Arzu ettiklerinizin dışında hedefler kendinize koymanıza sebebiyet verebilir. Yani size, bu gezegen dizilimi artık değişiyorsunuz ve değiştirmeniz gerekiyor Demeye çalışıyor. Yani hayatımızın akışı ile alakalı şimdiye kadarki Bakış açınızın ya da düşünce yapınızı dışında artık davranmanız gerekiyor diyor. Bu değişim maddi ya da manevi kararlarda değişimlerin hepsini kapsıyor. Bu yüzden manevi yönünüzü geliştirin güçlendirin. Kalbe fısıldama tekniğini üçüncü gözünüzün aktive olması, aklınızdaki düşüncelerin rahatlaması, algılarımızın açılması yönünde kullanın.

İkizler burcu 13-19 Nisan haftalık burç yorumu

Sevgili ikizler, bu hafta sizin için enteresan ve değişik olabilir. çünkü Merkür Koç burcunda ve sizin gezegeniniz. Zihinsel aktivitelerinizi, konuşmanızda ki ataklık ve seri konuşmalarınızı tetikleyecektir. Yani bu dönemde hiç olmadığınız kadar kendinizi yaratıcı görebilirsiniz. Bir konuda kendinizi güvende hissetmeme durumlarınız da olabilir. Daha fazla ilişkilerinizi önemseyin ve onlara sahip çıkmaya çalışın. Güneşin Plüton ile yaptığı kare açı, Gerçekten çok zorlayıcı bir açıdır. Bu açının etkilerini daha fazla para konularınız etkilenecek gibi duruyor. Yani Bazı kısıtlamalar bazı baskılar maddi anlamda üzerimizde bu dönemde hissedebiliriz. Özellikle sosyal çevrenizde alakalı yaşadığınız bazı durumlar bu parasal durumlarınızı tetikleyebilir. Ve kendi hayatınızı belki Bu anlamda yeniden düzenlemeniz yeni kararlar almanız önemli olabilir. Yaratıcılığınızın artacağı bir dönemde olduğu için, kendi adınıza olumlu anlamda kararlar almak ve yolunuzu çizmek için kullanmalısınız. Çünkü bu hafta kendinizi başkalarına anlatmada yaşayacağınız güzellikleri göz önünde bulundurunuz. İşinizle alakalı yaşadığınız Bazı sıkıntılar iletişiminizin ve Kıvrak zekanızın artışıyla beraber, bunlara çözüm de bulabileceğiniz şifalı bir döneminde olduğunu anlatıyor aslında.

Yengeç burcu 13-19 Nisan haftalık burç yorumu

Şimdi Merkür Koç burcuna geçmesi ile beraber sizin de tabii ki rahatladığınız bir dönem olmasını dilerim. Çünkü sorumluluklarımızla, yapmamız gerekenlerle, iş hayatınızla alakalı sorumluluklarınızın farkına varmaya başladığınız bir dönem. Yani tamamı ile gelecekle ilgili yapmanız gereken durumlara odaklanmanız gereken bir hafta. Aile, iş, sosyal hayat, bütün ilişkilerinize bu dönemde dikkat etmeniz gerekiyor. Yani herhangi bir alanda ilişkilerinize bir dağınıklık varsa onları nasıl toparlayabilirim sorusu üzerine düşünün. Tabii ki güneş Plüton arasındaki bu dik açı güç Mücadelelerine değindiği için ailenizle, ebeveynlerinizden tutun da, iş, partner, otorite figürleri, her türlü ilişkilerinizde dikkatli olmanız ve toparlamanız gerekir. Çünkü bu alanlarınızda zaten baskılarınız var. Dediğim gibi bunlar kadersel olduğu için belki de çok fazla müdahil olamadığınız şeyler. Sizin bu konularla alakalı yaşadığınız birçok değişim ve dönüşüm olacaktır. Bunlar bir süreç ve sürece lütfen inanın güvenin ve yürekten değişim için ne yapmanız gerektiği konusunda kararlar almaya ama mantığınızla kararlar almaya özen gösterin. Çünkü bu kavuşum sizi ailenizle hem de iş alanlarınızla alakalı olan sıkıntıların, kısıtlamaların ve zorlukların olduğunun göstergesi. Bu yüzden gerek aile içerisindeki durum ve tutumlardan, gerekse İşle ilgili patronlarının ya da çalışan ya da çalıştığınız iş arkadaşlarınızla ilgili sabırlı, sakin ve sükûnetli davranmanız çok önemli. Lütfen bazı şeyleri kabullenin ve uyum göstermek için elinizden geleni yapın.

Aslan burcu 13-19 Nisan haftalık burç yorumu

Enerjinizi çok güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz. Çünkü gerek Güneş gerek Merkür Koç burcunda ilerliyor ve bu size güzel bir enerji veriyor. Yapmak istedikleriniz, kafanızdaki planlar, hayata geçirmek istedikleriniz, Daha doğrusu yaratıcılık gerektiren birçok konuda desteklisiniz bunu kullanın. Haftanın ilk günleri kendinizi Arzu ettiğiniz konuları hayata geçirme konusunda gayet disiplinli hissedebilirsiniz bunu kullanın. Günlük hayatınızda beklenmedik olaylar karşısında sergilediğiniz tutumu gayet farklı bir şekilde etkileyecektir bu tutumunuz. İşleriniz ertelenmiş bozulmuş olabilir. Burada herhangi bir şekilde atağa geçerek farklı savaşlara girmemeye Özen gösterin. Hani EGO savaşlarına. Ben bilirim, ben hallederim tarzındaki düşünce yapılarına kapılmadan olayı sakince değerlendirip bazı şeyleri kabule geçerek dönüştürmeyi deneyin. Çünkü Bu dönemlerde birçok konuyla ve birçok insanla anlaşmak hiç Kolay Olmayacak. Bu dönem Aslında mecburi bir Değişim dönüşüm dönemin yaşıyorsunuz. Yani bu günlük rutinlerimiz den tutun çalışma şeklimize, düşünce yapınızı, davranış şeklinize kadar birçok alanı kapsayacak olan bir dönüşüm olacak. Bunlar zorlu zamanlardır ve değişimlerde hep sancılı olur. ama sürece inanın kendinize güvenin. Zaten esnek olan sistemin yönetir diye bir söz vardır. Bu da bu değişimi kabullenebilen kişilerin hayatlarını daha istedikleri şekilde yönetebilmelerini sağlayacak.

Başak burcu 13-19 Nisan haftalık burç yorumu

Sevgili başaklar, Kendinizi bu hafta biraz Araftaymiş gibi, ne yapacağınızı bilmediğiniz, biraz güvensizlik yaşadığınız bir dönem olabilir. Çok ani olaylar yaşama ihtimaliniz çok fazla bu hafta. Bu sadece sizin hayatınızla ilgili değil, ailenizin hayatı ile ilgili olan durumlarında etkisinde kalacağınız bir zaman olabilir. Merkür’ün Koç burcuna geçmesi ile beraber Belki de sizden hiç beklenmeyecek olan bazı performanslar iletişim yolları sergilemenize ve kendiniz de dâhil olmak üzere birçok insanı şaşırtmanıza sebebiyet verebilir. Tabii bu geçiş aynı zamanda sizin parasal anlamda, iş anlamında, fikirler anlamında da çok hızlı kararlar almanızı da sağlayabilir. Yani İşinizle ve mesleğinizde alakalı kısıtlandığınız konularda pratik çözümler üretmeninizi sağlayacak olan bir durum. Bence artık bazı radikal kararlar almanız gerektiğini söylüyor bu gezegen konumları. Aslında bu gayet güzel ve teşvik edici bir durum. Tabii bu arada duygusal enerjinizin de yüksek olacağını hesaba katmak gerekiyor. Bu bütün ilişkilerinize yansıyacak olan bir romantizm verebilir size. Güneş Plüton karesi biliyorsunuz ki oldukça sert bir etki veriyor. Ve bu da sizin parasal alanınızda gerçekleşiyor. Yani alacak verecek konularında dengeyi çok iyi kurmanız gerekiyor. Büyük ihtimalle parasal anlamda bazı anlaşmazlıklara düşebileceği Biz bir dönem olduğu için dikkatli olun. Özellikle de bu anlaşmazlıklar sevdiklerinizden Size gelirse bu sıkıntı verebilir size. Ama hep ne diyoruz sakin ve mantıklı bir şekilde Kabule geçerseniz dönüştürebilirsiniz bu durumu.

Terazi burcu 13-19 Nisan haftalık burç yorumu

Bu hafta ilişkileriniz hala mercek altında duruyor olabilir. Eşinizle, partnerinizle ilişkileriniz Aslında daha da netleşmeye başlayabilir. özellikle Merkür’ün Koç burcuna geçmesi ile beraber daha hızlı daha hareketli ve daha ifadesi güçlü bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu sayede paylaşımlarınız güçlenebilir, ifadelerimiz güçlenebilir, kendinizi daha rahat anlatıp durumu toparlayabilirsiniz, bu durumdan istifade edin. Güneş Plüton arasındaki bu sert açı oldukça zorlayıcı bir açıdır. Ve siz Genellikle bu zorlayıcı açıyı Aile, yuva alanlarınızda çok fazlasıyla Üzerinizde baskı olarak hissedebilirsiniz. Ailenizin ya da ebeveynlerinizin sorumlulukları bu dönemde fazla üstünüze biniyor gibi olabilir. Tabii bu baskılar sizin hayatınızda Çok da fazla müdahil olamadığınız bazı durumları tetikleyebilir. Yani bazı şeyler sizin kontrolünüzde de gerçekleşmeyebilir. İşte bunlar kadersel döngüler olduğu için bu alanlarınızda bazı şeyler değişimi ve dönüşümü uğramak zorundadır. Sizde esneklik sağlarsanız, bu süreç bittiğinde Karlı çıkarsınız. Hayatınızda Ev, yuva, aile hayatı ile alakalı bayağı bir düzeniniz değişecek. Bu sizin günlük hayatınız, rutinlerimizi de içine alacak olan bir değişim aslında. Hayatını inişlerine çıkışlarına lütfen ayak uydurun. sanki denizde dalgalarla sörf yapıyormuş gibi düşünün. Bir sörfçü dalgaya göre hareket ederse, dalganın üstesinden gelir. Aksi takdirde dalganın içinde kaybolabilir.

Akrep burcu 13-19 Nisan haftalık burç yorumu

Bu hafta Sorunlarınıza veya yapmanız gereken bazı durumlarda çok hızlı ve Ani kararlar alarak hareket ve eyleme geçebilirsiniz. Çünkü Merkür Koç burcunda size bu güzel etkileri ve destekleri verecek. Karşınıza bazı fırsatların çıktığını Bir bu fırsatları nasıl değerlendirmelisiniz gerektiği konusunda da kendinizi aydınlanmış hissedebilirsiniz. Bu hafta hiç olmadığınız kadar olaylara daha mantık süzgecinden geçirerek değerlendirmeler yapabilirsiniz. Bu hafta hayatınızı planlama konusunda özenli ve dikkatli olun. Bu iş planınızdan tutun da, Eğitim planınıza, günlük rutinlerinizi, bugüne kadar almak isteyip alamadığınız bazı kararlarınıza kadar çok geniş kapsamlı bir yelpaze şeklinde hayatınıza var olacak. Güneş Plüton arasındaki sert açı sizin günlük hayatımızdaki iş yapma şekliniz, iş arkadaşlarınız, para kazanma şekliniz, Yani ticari hayatınızda alakalı da size bazı değişim ve dönüşümler getirecektir. Hani bunu baskılar şeklinde zorunlu bir kısıtlama şeklinde de hissedebilirsiniz. Gerçi yaşadığımız durumlar altında mecburi bir kısıtlanmayı zaten yaşıyoruz. İşte bu süreçte Belki de artık geleceğinizi şekillendirme konusunda farklı planlar ve farklı yollar denemeniz gerektiğini anlayabilir ve ona göre yönünüzü değiştirebilirsiniz. Unutmayın Bunlar kadersel süreçler olduğu için, Değiştiremeyeceğiniz Bazı konuları sevgi ile kabule geçerek esnek çalışma koşulları ve düşünce yapısıyla şartlarınızı kendinize göre farklılaştırmanın yollarını bulmanız gerekiyor. Yani bu sizin iş hayatınız ve kariyerinizle alakalı radikal kararlar almanız gerektiğinin göstergesi. Sosyal Arkadaşlarınızla, iletişim şeklinize ve tabii ki parasal konulardaki iniş çıkışlara düzen geçirmek sizin mantığınızla almanız gereken kararlar zincirinin başlangıcıdır aslında. Bu dönem maddi anlamda kendinizi stabil tutun. Ne borç alın ne de borç verir. Çünkü burada ne iş yaptığınız, insanlarla özellikle anlaşmak pek Kolay Olmayacak söylediğim gibi. Sizin söylediklerinizi Onlar, Onların söylediklerini sizin algılamanızda zorluk olabilir.

Yay burcu 13-19 Nisan haftalık burç yorumu

Haftaya Aşk hayatınızla ilgili, çocuklarınızla ilgili, yaratıcı konularınızı ilgili, birçok alanda Enerjileri hissederek başlayabilirsiniz. Çünkü Merkür Koç burcunda ve sizi bu alanlarla alakalı oldukça hareketli pratik çözümler üreten bir ruh verebilir. Eğer Kendi kendinize aynanın karşısında konuşuyor bulduysanız bugüne kadar kendinizi, Ya da daha depresif bir ruh halinde, içe kapanık hissediyorsanız, İşte size güzel haber ki artık birçok alanda rahatlayacaksınız. Yani kendinizi oldukça coşkulu, Cesur ve Atılgan hissedebilirsiniz. Güneşin Plüton ile yapmış olduğu sert açı 2. evinizde daha fazla etkili olduğu için para ile alakalı, Mal varlıklarınızla Alakalı olan, Kendinizi güvende hissetmek istediğiniz durumlarda, bazı sıkıntılı durumlarınız iniş çıkışlarını çalkantılarınız kısıtlamalarının ve zorlanmalarınız olabilir. En fazla baskı hissedeceğiniz alanınız. Burada güçlü bir değişim ve dönüşüm göstergesi. Yani nedir bunlar. Belki para kazanma şeklinizi, belki yatırım yapma düşüncemizi, Belki de paranızı harcamanızı şeklinizi Gözden geçireceksiniz ve yeni bir düzenleme yapmanız gerekecektir. Dediğim gibi bu kadersel bir döngü olduğu için lütfen direnmeyin. Zor gidiyorsa ve bir şeyler değişmesi gerekiyorsa ben neyi nasıl değiştirebilirim, kendimi ve Ailemi nasıl maddi anlamda güvende tutabilirim sorularını kendinize sorun lütfen. Sizinle paylaştığım Kalbe fısıldama tekniğini bu konulardaki dönüşümler için kullanın. Çünkü gerek ilişkilerinizi, gerek maddi durumlarınızı, Siz kontrol edemediğiniz fark edeceksiniz ve burada da neyi nasıl değiştirmem ve elimde tutmam gerekir in sorusunu sormaya başlayacaksınız. Onu kendi Özgür iradenizle severek ve isteyerek yapım ki Acısız olsun.

Oğlak burcu 13-19 Nisan haftalık burç yorumu

Bu hafta Belki de hiç olmadığı kadar Kendinizi çok hızlı çözümler bulurken bulabilirsiniz. Çünkü iş hizmet sağlık alanlarınızda inişler çıkışlar yaşayacağınız için çözüm bulmaya da ihtiyacınız olacaktır. Ve Bu iniş çıkışlar da bunu bir avantaj olarak kullanabilirsiniz. Özellikle ailenizi ilgilendiren konularda daha hızlı ve pratik çözümler bulmanız mümkün. Neden Çünkü Merkür Koç burcunda ve sizin artık bu olaylara bakış açınız da değişiklik yapmak üzere aydınlatıyor ve hızlandırıyor. Aslında herkesin yol haritalarıdır bunlar. Şimdi aldığınız her karar ve düşünce yapınız İlerideki Yolunuzda ki sapaklarda aydınlatıcı olur. Tabii güneşin oğlak burcu ile yaptığı sert açı sizin sorumluluklarınızın daha artmasına ve bu konuda Üzerinizde baskı hissetmenize sebebiyet verebilir. Bu dönem sizin köklü değişimler döneminiz olduğu için panik yapmadan hayatın size sundukları karşısında esnek olarak hayatta dans etmeyi öğrenmek konumundasınız. Özellikle ev yuva aile alanlarınızda gerçekleşeceği için, belki başka bir yere taşımanız gerekebilir, belki aile içi düzenleme farklılıklar yapmanız gerekebilir. Ama illa olması gerekenler olacaktır. Lütfen gönüllü olun sürece inanın güvenin ve sakinliği koruyarak radikal kararlarınızı almaya çalışın. Sizin biraz dik başlı ve bu konularda benim dediğim doğrudur yaklaşımınız sizi zorlayabilir. Aile bireyleri ile birbirimizi Anlamak da bu dönemde zorlanabilirsiniz. Bu zorlayıcı süreci daha da zor bir hale getirmemek için eksikliğinizi korumanız çok önemli. Değiştirmeyecek olduğunuz şeyleri kabullenirsen duygusal baskılardan zaman içinde arınmış olursunuz.

Kova burcu 13-19 Nisan haftalık burç yorumu

Aslında hepimiz de etkili olduğu gibi sizin de Merkür’ün Koç burcunda olması zihinsel sürecinizin pratik çözümler üretmenin, yaratıcılığınızı artırmanızın önündeki en büyük faktör. Her ne kadar enerjinizi düşükse de siz bunu bir dinlenme süreci olarak Görün. Güneşin Plato ile yapacağı sert açı oldukça zorlayıcı. Bu açının söylemeye çalıştığı şey aslında şu. Gerek Yakın çevrenizle, Arkadaş, akraba, ya da kendinizle olan iletişiminiz de baskı ve zorlanmaları olacağını gösteriyor. Aslında bu açı sizin avantajınız da kullanabilirsiniz. Çünkü kendinizi sorgulamanızı düşünce ve davranış kalıplarınızı ne olduğunu size ne gibi faydası ya da zararı olduğunu sorguladığınız, kendinizi yargıladığınız bir dönem olduğunu gösteriyor. Kendinizi yargılayın ama bunu lütfen çok fazla uzatarak suçlama raddesine gelmeyin. Çünkü bu sizin kendi hayatınızı alakalı radikal kararlar almanız gereken bir dönem. Belki hayatınızı alakalı yapmayı düşündüğünüz şeylerin ya da davranış kalıplarınızın artık evrilmesi gerektiğini düşünebilirsiniz. Çünkü duygusal anlamda rahatlatıcı bir süreç de var aynı zamanda sizin için. Siz zaten orijinal fikirler üretebilen bir yapıya sahipsiniz ve bunu duygusal zekânızın yüksek çalıştığı dönemlerde kendiniz adına en olumlu şekli ile kullanmaya çalışın. İş anlamında bazı inişler çıkışlar olabilir ve özellikle Karşılıklı birbirimizi anlamakta zorlandığınızı fark edebilirsiniz. Bir nevi korkularınızla yüzleşmeniz gereken bir zaman belki de. Aslında birçok gezegen sizinle beraber sizi destekliyorken, hayatınızda neler yapabilirsiniz, değiştirebilirsiniz, Geleceğinizle alakalı plan ve programlarınızı gözden geçirmeniz için muhteşem bir zaman. Kendinizi şifalandırmak adına sizinle paylaşmış olduğum kalbi fısıldama tekniğini kafanızdaki zihninizdeki düşüncelerin bulutların dağılması yönünde kullanmanızı tavsiye ederim.

Balık burcu 13-19 Nisan haftalık burç yorumu

Şimdi siz sevgili balıklar, maddi anlamda zorlandığınız, alamadığınız, kenara sıkıştığını hissettiğiniz, çözümleyemediğiniz bazı konularda aydınlanma ve rahatlamalar yaşayacaksınız Merkür’ün Koç burcuna geçmesi ile sizin para evinize denk gelmesi ile beraber. Hayatınızda bir şeyler belli bir ayarda gidiyor ve bu da sizin sıkıyorsa işte şimdi onların hızlandığını gördüğünüz bir dönem olacak. Daha doğrusu daha rahat ve hızlı çözümler olduğunuzu fark edeceksiniz. Çünkü sizlerin geniş kitlelere hitap ettiğiniz alanlarınızda daha fazla fark edilebildiğiniz, daha fazla önemsemediğiniz, görünür hale geldiğiniz bir süreç de var. İşinizle alakalı belki sosyal ortamda bazı çalışmalar paylaşımlar eğitimler başlatabilirsiniz. Tabii bunun için disipline olmanız ve neler yapmanız gerektiğini hesabını şimdiden düşünmeniz gerekir. Ayrıca Arkadaşlarınızdan ve sosyal ortamlardan bazı duyumlar, sözler öğrenebilir duyabilir ve heyecanlanabilirsiniz. Bu haberler aile çevrenizden de olabilir ki ben bu etkiyi Daha bugün yaşadım. Yüreğim ağzıma geldi ve sonra sakinleşmeyi ve sürece güvenmeyi denedim. Özellikle sizinle Paylaştığım kalbi fısıldama tekniği ile rahatlamayı başarabildim Size de tavsiye ederim. Güneşin Plüton ile yaptığı sert açı biraz zorlayıcı. Geleceğinize yönelik hedeflerinize, para kazanma şeklinize, planlarınıza yönelik olarak, arkadaşlarınızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Bu yüzden anlaşmazlıklar çıkabilir. Bu zamana kadar belki de yapmayı düşündüğünüz ya da gelecek ve ilgili planladığınız kazançlarınız da ya da işinizle alakalı zorlu bir sürecin baskılı bir sürecin olabileceğini anlatıyor. O zaman ne yapmak gerekiyor Bu süreçte bugüne kadar yaptıklarımızın dışında başka neler yapabilirsiniz, nasıl Radikal çözümler üretebilirsiniz, Düşünmeniz gerekiyor. Kendinizle ilerleye bileceğiniz ve bundan da fayda ve çıkar sağlayabileceğiniz yeni yollar bulmanız gerekiyor. Buluşacağımız her çözüm hayatınızın bir aşamasında size itici bir güç olacaktır.

Yazar Filiz Cansever

Gerek astroloji, gerek kişisel gelişim, gerekse rüya ve şifa çalışmalarıyla sürekli karşınızda olmaya çalışıyorum. Aslında bu çalışmaları seçmemin bir hikâyesi var. Bugüne kadar pek anlatmadığım, bana ve aileme özel olan bir hikâye. Eminim birçok kişi ile hikâyelerimiz aynı ve biz o birçok kişiyle aynı noktada buluşuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir