Kategoriler
Haftalık Burç Yorumları

22-29 Mart Haftalık Burç Yorumları

24 Mart’ta Koç yeleğini yaşayacağız. Bu sefer yeni aya hava elementi eksikliği ile başlıyoruz. Hatırlarsanız bundan önceki dönemde ateş elementimiz eksikti. Şimdi ise hava elementimiz eksik.

Hava az ise: Tarafsız olamayan kendine de tarafsız bakamayan, yeniliklere kapalı, bir parça soyutlanmış ki bu yaşadığımız coronavirüs vakası ile beraber eve kapanmış olmamızdan anlaşılabilir bir şey.

Bu dönemde bağlantısız, kendini ifade etmede zayıflık gibi eğilimler yaşayabiliriz. Eğitimde eksiklikler ve zorlanmalar olması ise haritadaki hava elementi eksikliği ile eş orantılı. Ayrıca an haritasında ise su elementi fazla.

Su fazla ise: Bağımlı-sürüklenen bir durumda kalabilme ihtimalleri miz var. Bilinçdışında boğulabiliriz. Kolay incinen hallerimiz bu dönemde dikkat çekici bir hale gelebilir. Özellikle bu dönemde yaşadıklarımız göz önünde bulundurulacak olursa bütün bunlar astrolojik öngörülerde tahmin edilebilecek olan durumlar ve bizim yaşadıklarımız işte.

Koç burcu haftalık yorumu

Bu yeniay’ın gözdesi sizsiniz. Bu ne demek biliyor musunuz çok şanslısınız. Bu haftadan itibaren bir evinize gerçekleştiği için kendinize olan güveniniz son derece yüksek duruyor. Bu dönemde cesaretli kararlar alın korkularınızla yüzleşin ki çünkü aldığımız kararları hayata geçirebilme gücünü haftadan itibaren bulabileceksiniz.

Boğa burcu haftalık yorumu

Yeniay sizi 12 evinizde yakalıyor. Tabii bilinçaltınızda olup biten her şey, bütün gizli kalmış olan, sizi tedirgin eden durumlar yavaş yavaş açığa çıkmayı bekliyor olacak. Etraftan alacağınız bazı haberler bazı konuşmalar kulağınıza gelecek olan sözler enerjinizi ve motivasyonumuzu aşağıya çekebilir.

İkizler burcu haftalık yorumu

Yeniay sizin 11 evinizde. Kendinizi yeni arkadaşlıklar yeni gruplar içerisinde bulabilir kendinize yeni yollar belirleyebilirsiniz. İletişim ve alakalı konularınız da işinize yansıyabilir ve birçok iş alabilirsiniz.

Yengeç burcu haftalık yorumu

Yeniay sizin 10 evinizde gerçekleşiyor. Yani yeniay iş hayatınızı ön plana çıkarabilir. Yeni işler yeni teklifler, işinizle alakalı yeni düzenlemeler ya da işte konum değiştirme gibi durumları yaşayabilirsiniz.

Aslan burcu haftalık yorumu

Yeniay sizin 9 evinizde gerçekleşiyor. 9.ev konuları genellikle seyahatler, mahkemeler, eğitim, hayat bakış açısı ile alakalı olduğu için, bu konularla ilgili bazı olaylarınız hızlanabilir sonuçlanabilir. Yani şimdiden itibaren geleceğe ait yaptığınız bazı planlarınız artık hareketlerinebilir.

Başak burcu haftalık yorumu

Yeniay sizin 8 evinizde gerçekleşiyor. Yani alacak verecek vergi prim ödemeler gibi olan durumlarınız da yeni adımlar atabilirsiniz bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Yeniay ile birlikte parasal konularınız da rahatlama yaşayacaksınız. Para kazanma ile alakalı yeni iş kapıları karşınıza her an açılabilir.

Terazi burcu haftalık yorumu

Yeniay sizin 7 evinizde gerçekleşiyor ve karşıt burcunuzda olacak ve önemli olacak. Hayatınızda farklı gelişmeler ortaya çıkabilir ve bunlar sizin kontrolünüzde bile olmayabilir. Aslında sizin ilişkileriniz ve kendiniz arasında kaldığınız bir kadersel döngü yaşamaya başlıyorsunuz gibi duruyor.

Akrep burcu haftalık yorumu

Yeniay 6. evinizde gerçekleşecek. Bu da iş hayatınızda yeni gelişmeler söz konusu olabilir Anlamına geliyor. İş hayatınız ile ilgili sorunlarınız veya huzursuzluğunuz varsa bu konularda iyileşmeler ortaya çıkabilir.

Yay burcu haftalık yorumu

Yeniay sizin 5. evinizde gerçekleşecek. Yani aşk, yaratıcılık, çocuklarla ilgili olan konularda yeni bakış açıları yeni gelişimler yeni oluşumlar yeni açılımlar yaşamanız muhtemel. Bu konularla alakalı yeni kararların eşiğine geleceksiniz gibi duruyor. Tabii ki şu anda herkesin bazı sorunları var. Sizin de eğer bazı sorunlarınız varsa bile, enerjinizin çok güzel bir güçlü olmasından kaynaklı çok daha rahat bir bakış açısıyla sorunları halledebilirsiniz.

Oğlak burcu haftalık yorumu

Yeniay 4. evinizde gerçekleşecek. Ev aile yuva taşınmaz mallar toprak gibi alanlarınıza yeni açılımlar yeni düzenlemeler anlamına geliyor. Epey bir zamandır evimizle alakalı bir tadilat bir onarım Belki de başka bir yere taşınma evi değiştirme gibi olabilir.

Kova burcu haftalık yorumu

Yeniay sizin 3. evinizde olacak. Yani yakın çevrenizdeki insanlar komşularınız kardeş kuzenler gibi iletişim kanallarını gibi sosyal medya, pazarlama gibi alanlarda aydınlanma değişim ve yeni farklı açılımlar yaşayabilirsiniz. Size bir de naçizane bir tavsiyem olsun; Riske girmeden insanlarla olan iletişiminizi mesafenizi korumaya çalışın.

Balık burcu haftalık yorum

Yeniay 2. evinizde gerçekleşecek. Bu ev parasal ve maddi konularımız ile alakalı olan bir ev olduğu için, maddi açıdan oldukça şanslı olacaksınız. Gelirinizi ikiye katlamak isteyebilir ve bunun içinde yeni kararlar alabilirsiniz.

Yazar Filiz Cansever

Gerek astroloji, gerek kişisel gelişim, gerekse rüya ve şifa çalışmalarıyla sürekli karşınızda olmaya çalışıyorum. Aslında bu çalışmaları seçmemin bir hikâyesi var. Bugüne kadar pek anlatmadığım, bana ve aileme özel olan bir hikâye. Eminim birçok kişi ile hikâyelerimiz aynı ve biz o birçok kişiyle aynı noktada buluşuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir