Kategoriler
Haftalık Burç Yorumları

27 Nisan – 3 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

27 Nisan, akşam saatlerinde Merkür Boğa burcuna geçecek. Bir gün sonrasında yani 28 Nisan’da Merkür Satürn ile bir kare açı yapacak ve sonrasında yani 1 Mayıs’ta Uranüs’le bir kavuşumu var. Şimdi bunlar bize ne anlatıyor hemen ona bir bakalım.

Merkür boğaya geçiş yaptığında an haritasına baktığımız zaman, ateş elementi hiç yok. Ateş az ise: Karamsar-heyecansız-hissiz-cansız-hevessiz-özgüven sorunu-olaylar karşısında pasif ve donuk bir tutum sergileyebiliriz. ve toprak elementi fazla. Toprak fazla ise: müşkülpesent-güçlük çıkaran-cimri-işgüzar-bilmişlik taslayan-inatçı-aşırı bencillik-paylaşımcı olmayan bir düşünce yapısı verebilir bize. Öncü nitelikler fazla ise kafanızın dikine gidebilirsiniz. Risk almaktan pek kaçınmayız. Şartlarınızı zorlamak hoşunuza gidebilir Kendimizi gereksiz yere ortaya atma eğilimi verebilir. Bunun yanında da fırsatları yakalamakta çok usta olabilirsiniz. Bütün bu bilgileri birleştirdiğini zaman ortaya çıkan manzara şu aslında. Yaşadığımız karamsarlık, özgüven sorunu bizim biraz bilmişlik taslamamıza, inatçı davranmamıza biraz huzursuzluk çıkarmamıza sebebiyet verebilir. Zaten bu davranışlarla beraber olduğundan fazla ben bilirim edası ile konuşmak, Şartları olduğundan fazla zorlamak da bizim düşüncemiz de normal gelebilir.

Şimdi Merkür’ün boğa burcunda geçmesiyle beraber ve güneş ile yaptığı kavuşumu bizlere anlatmaya çalıştığı şey şu. Eviniz aileniz yuvanız sizin hayatınızda önemli bir rol oynayabilir bu dönemde. Yani onlarla vakit geçirmek onlarla iletişim halinde kalmak onlarla enerjinize harcamak sizin için doğal olabilir. Bu arada aile hayatınız içerisindeki çatışmalardan uzak kalmanızı tavsiye ederim çünkü herhangi bir şekilde yaşadığınız bir sıkıntı ya da travma sizin iç dünyanızda sabitlenebilir. Bunun yanında bir o kadar da size sorunlarınızın çözümü hakkında bilgi verebilir. Belki de bu dönemde evden ayrılmayı kendinize yeni bir yuva kurmayı kendi köklerinizi belirlemeyi isteyebilirsiniz. Yani başka bir aile ve yuvada kök salmak isteyebilirsiniz böyle bir dürtü ihtiyaç veya düşünce olabilir. Mesela bu dönemde ne bileyim ev arazi mal mülk Almak kolay olur faydalı olur ya da bu tarz işlerle yani toprak arazi işleri ile çalışmak yararlı olabilir.

Şimdi doğal olarak güneşte boğa burcunda olduğu için artık güvende tutmak bir arada tutma kısa bir tutmak onların sağlığını onların geleceğini garanti altına almak gibi duyguları da yanında bize sunacaktır.

İş hayatınız, çalışma hayatınız, iş arkadaşlarınızla olan iletişiminizi uyumu güzel, seven, hayatın tadını çıkaran bir durum içerisinde olduğumuz bir hafta olmasına rağmen, Para kazanma istediğinizde veya şeklinizi bazı agresif tavırlar sergilemeye ihtimaliniz de var. Herhangi bir şey olan kızgınlığımızı Asi davranışlar olarak sergileyebilirsiniz. Ama içinizdeki öz düşünceyi iş yapma şeklinizi samimi bir niyetle dengelemeye çalışırsanız bir sıkıntı olmadan atlatacağınız da bir dönem. Zaten Eğer bu dengeyi kurarsanız gayet eğlenceli keyifli bir şekilde İş hayatınızda kendi düşüncelerinize hayata geçirmede ve para kazanabilmek konusunda şanslar önünüzde belirecektir. Böylelikle Fikir alışverişi yaparak ilişki içinde olduğumuz insanlarla hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Hatta bir çok para kazanma şekli bazı planlar kafanızda belirebilir ve bunları hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Hangisini takip edeceğinizden emin olmadığınız pek çok fikir ve planınız Olabilir. Niyetleriniz iyi olsa da tutamayacağınız sözler özellikle bu dönemde vermemeye dikkat edin. Ara ara huzursuzluklar yaşayabileceğiniz için sıkılabilirsiniz bu durumdan.

Merkür’ün ayla yapmış olduğu olumlu açı sayesinde partnerinize, iş ortağımıza, Eşinize duygularınızı düşüncelerinizi gayet rahat ifade edebilirsiniz. Tabii bazı kararlar almanız gerekecektir. Bu da duygularınızla ve mantığınız arasında kalabilirsiniz. Bir burada hakemlik yapmak size kalmış.

Bu arada Venüs ile Satürn’ün arasındaki 45 lik açı biraz zorlayıcıdır. Biraz stres ve gerilim verir o da objektif olamadığımız için Hatalarımızı görüp fark edemediğimiz den ötürü bazı iletişim hataları yaşarız. Özellikle iş hayatınızda kendimizi ifade etmek konusunda iyi olmuş olsak da, İşle alakalı herhangi bir konuda gaye iyi fikirlere sahip olmuş olsak da huzursuzluk eğilimi, Bir anda farkında olmadan kapılacağımız bu durum bizi biraz zora sokabilir.

Merkür Satürn karesi gerçekleştiği zaman, Özellikle işle günlük hayatımızın içerisinde yaşadıklarımızla ilgili duygu ve düşüncelerinizi başkalarına iletmekte zorluk yaşarız. Biliyorsunuz ki Satürn kısıtlama engelleme demektir. Bu da işimiz partnerimiz, iş ortaklarımızla kurduğumuz diyaloglarda zorlanmalar a işaret edecek bir gün anlamına geliyor. Kardeşlerimizle kuzenlerle komşularla yakın çevremizde alakalı iletişimsel ağlarla ilgili yaşayacağımız fazla zorlanmaları olacağı da su götürmez bir gerçek. Yani gereksiz zamanlarda Çok yersiz konuşmalar yapabiliriz bu dönemde. Ve kendi elimizde hayatınızı kâbusa döndürebiliriz. Aslında daha çok çocukluk döneminde ait olan ve bu zamana kadar bastırmış olduğumuz bazı durumlar bu dönemde su yüzüne çıkarak kontrolün bizim elimizden gitmesine sebebiyet verebilir.

İşte tüm bu etkilerle bakalım burçlarımızı neler bekliyor?

Koç burcu 27 Nisan – 3 Mayıs haftalık burç yorumu

Merkür Satürn karesinin oluştuğu dönemde kendinizi işle alakalı patronlarınıza, üstlerinize, otorite figürlerine izah etmek, anlatmak çok kolay olmayacaktır. Kendinizi ifade etme şekliniz görüntünüz dış görüntülü ruhsal Dünyamız tamamıyla imajinasyon ve vizyoner çalışmalarınız konusunda oldukça hassas ve titiz olabilirsiniz. Kendinizle ilgili bugüne kadar çözemediğiniz göremediğiniz Bazı konuları görme şansı da verecektir size. Güneşte boğa burcunda olduğu için kendi Geleceğiniz de alakalı daha kendinizi garantiye almış çabalarınız olacaktır. Merkür’ün Uranüs kavuşumu, Kendi hayatınız içeresinde ani sezgisel ya da fikir değişimlerini uğrayarak farklı yollar ve yönler çözmenize sebebiyet verebilir. Genel olarak konuşmak gerekirse iyi bir ruh halinde olacaksınız. Bununla birlikte, bazı şeyler hakkında biraz hoşnutsuz hissetmeniz de mümkündür, bu da ayarlamalar yapmanızı ister. Her iki şekilde de, hayatınızın önemli alanları hakkındaki duygularınızla yüzleşmenin ve sonra devam etmenin zamanı gelmiştir. Kişisel kararlar verme yeteneğine sahipsiniz. Hayatınızın bazı alanlarından hayal kırıklığına uğradıysanız, şimdi daha derin bir tatmin getirecek değişiklikler yapma zamanı. Odak noktamız, yaşamınızın tüm alanlarına daha fazla duygusal memnuniyet getiren değişiklikler yapmaktır. Bu süre, artık yaşam amacınızı desteklemeyen herhangi bir şeyin parçalanıp kaldırıldığı veya atıldığı bir ayırma işlemini işaret eder. Bu, bir sonraki aşamaya geçtiğinizde yeni sorumlulukların omuzlanmasına yol açar.

Boğa burcu 27 Nisan – 3 Mayıs haftalık burç yorumu

Merkür Satürn karesi buluştuğunda iç dünyamıza olup biten durumları duyguları değişimleri ifade ederken özellikle Yabancılarla olan iletişiminizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Hukuksal alanlarda, felsefi konularda, eğitim alanlarında Kendinizi ifade etmek oldukça zor olabilir. Bu sanki daha çok kendinizde alakalı objektif olamamaktan kaynaklanan bir durumdan ötürü. Kendi hatalarınızı fark edemediğiniz, iletişimde sorunlar Yaşama ihtimaliniz olduğu için hukuksal olaylara çok fazla girmeyin. çünkü kendinizi Bu dönemde Başka insanlara anlatmak çok zor. Aslında Merkür’ün boğa Burcunda olması duygusal anlamda güvenlik arayışınız temsil ediyor. Eski fikirlere bağlı kalırsınız ve yeni bir şey öğrenmek zorunda kalmaktan korkabilirsiniz. Merkür Uranüs kavuşumu da, Kendinizi Tanımak da bile zorlanabilirsiniz belki. Asla yapmam dediğiniz şeyler Bir anda aklınıza gelerek hayatınıza değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz ve bu da sizi sıkıp kasabilir. Ama bunun iyi tarafından bakacak olursanız artık işinize yaramayan birçok duygu düşünce ve davranışlardan kurtulma şansınız olacaktır. Bu haliniz her ne kadar iyi gibi gözükse de gelgitlere sebebiyet verecektir. Aslında hayatımızın bazı alanların da özellikle kişiliğinizi kendi özel kararlarınızı ilgilendiren konularda bazı yüzleşmeler yaşamanız gerekebilir. Hayatınıza artık bir çok şeyin değiştiğini gözlemleyebilirsiniz. Yani sizlerin artık hayatınızdaki amacınıza hizmet etmeyen birçok yükten kurtulma zamanı.Artık değişim için bugüne kadar kapatmış olduğunuz kapılarınızı açmanızda fayda var.

İkizler burcu 27 Nisan – 3 Mayıs haftalık burç yorumu

Sosyal ortamda arkadaş ortamlarında da kendinizi anlatmak ifade etmek çok da Kolay olmayacak gibi duruyor. Özellikle kazançlarınızı ilgili olan durumlarda tutamayacağın sözleri lütfen vermeyin. Merkür’ün boğa burcuna geçmesi ve güneş ile yaptığı kavuşum aslında sizi sosyal çevrenizin Hızlanacağı daha önemli bir hale geleceği, Kazançlarınız konusunda daha özenli ve dikkatli olacağınızı anlatıyor. Tabii aynı zamanda eğer bazı sorunlar yaşadıysanız sosyal Çevrenizde arkadaşlarınızla alakalı ya da kazancınıza alakalı bazı sıkıntılarınız varsa onlara bakış açınız değişecektir. Özellikle Merkür’ün Uranüs’e kavuşumu duygularınızda, düşüncelerinizde, iç dünyamızda hiç beklemediğiniz Çok ani farklı değişimleri uğrayacağınızın göstergesi. Tabii bu da zaman zaman Yabancılarla olan iletişiminiz de sıkıntı ve kısıtlamalara sebebiyet verebilir. Sadece yabancılar değil arkadaş Çevrenizde yakın arkadaşlarınızla, kardeşlerinize Aranızda bazı zorluklar ortaya çıkabilir baskı hissedebilirsiniz. Böyle zamanlarda olayı kabullenmek direnç göstermemek hafif de olsa Harekete Geçmek önemlidir. Tabi bu arada işinizle alakalı şansları yakalama ihtimaliniz de var. Kabullenici yanınız açığa çıkarırsanız şifalanabilirsiniz. Merkür Satürn karesinde Sosyal Çevrenizi arkadaş gruplarınızın içerisinde biraz Sabit fikirli olabilirsiniz ve bu da sizin aslında Ortaklaşa kazançlarınız da alakalı bazı kısıtlamalar yaşamanızı doğurabilir. Vergi, prim, ödemeler gibi alanlarda Engellilerle karşılaşmanızda muhtemel.

Yengeç burcu 27 Nisan – 3 Mayıs haftalık burç yorumu

Merkür Satürn karesi gerçekleştiği zaman özellikle işinizle alakalı ani değişimler yaşayabilirsiniz. Tabii anlaşmak, patronlarla iletişime geçmek bu dönemde çok kolay olmayacaktır. İşle alakalı ani değişimler işi olmayanlar için bir anda iş fırsatında karşısında çıkarabilir. Aslında her ne kadar olumsuz gibi görünse de İş hayatınızda ya da işe bakış tarzınızda Bugüne kadar yapmış olduğunuz davranışlarınızın ya da düşünce yapınızın artık değişmesi gerektiğinin Bir göstergesi. Tabii bunun yanında sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkiler yeni bir ilişkiye başlamanıza, yeni bir iş ortaklığı teklifi almanıza, Ya da herhangi bir sorunuz varsa partnerinizde alakalı bunu düzeltmenizi de vesile olacaktır. Merkür Güneş kavuşumunun gerçekleştiği dönemde Kendinizle ve işinizle alakalı bir şeyleri anlatmak istersiniz ama karşındakini dinlemek te sıkıntı yaşayabilirsiniz. Burada yapmanız gereken şey duygularınızın kontrolünü elinize alarak mantığınızla alakalı doğru kararlar verebilmeniz. Bu dönem aynı zamanda iç dünyamızdaki güzelliklerin ve zenginliklerin para kazanma yöntemlerinize yansıtabilirseniz, Avantajlı olabilirsiniz. iç Dünyanızı şifalandırsanız kabullenici yanınız açığa çıkacaktır. Bu da başkalarıyla ortak kazançlarınız alanında daha rahat adımlar atmanızı sağlar. Tabii bu dönem aynı zamanda ilişkilerinizde çok farklı yollar denemek istesenizde iletişim kurmak çok kolay olmayacaktır. Niyetiniz iyi olsa da tutamayacağın sözleri lütfen vermeyin. Merkür Uranüs kavuşumu ile Sosyal çevremizdeki değişimleri gözlemleyebilirsiniz. Bugüne kadar kinden daha farklı arkadaş grupları sizi farklı yerlere taşıyabilir. Aslında buna olumlu taraftan bakacak olursak Belki de bugüne kadar size hizmet etme yani bazı arkadaşlıklarınızı bitirmeniz yeni ve farklı arkadaşlıklara Yelken açmanız gerekecek. Güneş’in aynı yapmış olduğu kare açıyla beraber Arkadaşlarınız ve kazançlarınız arasında bazı gelgitler yaşama ihtimali verir. Belki bugüne kadar Arzu ettiğiniz ön planda olarak para kazanmak arzunuz gerçekleşmemiştir. Burada önemli olan kendinize güvenmeniz artık içsel sesinize kulak vermeniz gerekiyor.

Aslan burcu 27 Nisan – 3 Mayıs haftalık burç yorumu

Merkür Satürn karesi gerçekleştiğinde özellikle yabancılarla olan iletişim hukuksal konular eğitim iletişim ile ilgili birçok fikriniz düşünceniz vardır. Belli bir fikri takılıp kalabilirsiniz ve fikrini değiştirmek ve zorlanabilirsiniz. Özellikle bunlar sizin iş hayatınıza çalışma koşullarınıza iş arkadaşlarınıza günlük davranış ve rutinlerinize, engellemeler kısıtlamalar ve baskılar olarak yansıyabilir. Aslında İş hayatınızda patronlarını zaman ya da oturuyordu figürlerinden size gelecek olan güzel şanslar ve teklifler bu dönemde kapınızı çalabilir. Eğer sabit fikir de ısrar etmezseniz, Kabule geçebilirsiniz iş hayatınızı alakalı geçmişten getirdiğiniz bazı Bilokajlarınızı şifalandırma şansına da sahip olacaksınız. Merkür boğada iken kendinizi ifade etmek hukuksal konularda veya yabancılarla olan durumlarınız da iletişimsel alanlarda kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız doğar. İç dünyanıza Olup bitenleri ifade etmek bir nebze daha kolaylaşır. Ve kararlar vermek konumunda kalabilirsiniz bu dönemde. İşte duygularla Mantığınızın arasında Kalarak karar vermeniz gerekebilir. İş yapma şehrimizde özgür hareketleriniz ve disiplini davranışlar arasında kalabilirsiniz. Bu da sizin zihninizde zorluklar yaşamanıza sebebiyet verebilir. Bu zorlu bir öğrenme olarak düşünürseniz çalışma şeklinizi, stilinizi değiştirdiğiniz takdirde ödüller ve karşılaşabilirsiniz. Duygusal anlamda arkadaş gruplarınızda vesile ile ya da içlerinden biri ile bir ilişkiye başlama ihtimaliniz de olabilir. Merkür Uranüs kavuşumunda Yabancılarla olan iletişiminiz eğitim felsefe hukuk alanlarında ya da iletişimsel konularda aklınıza dahiyane fikirler gelebilir. Ya da değişik bir alanda yeni bazı akımlar başlatmak ya da Katılmak gibi durumların içinde Kendinizi bulabilirsiniz. Ya da eğitim hukuk alanlarında görev yapıyorsanız Eğer değişik Araştırmalar ve yeni yollar bu dönemde keşfetmeniz de mümkün. Tabii bu doğal olarak dünyanıza bazı çatışmalar yaşamanıza da sebebiyet verir. Bulacağınız her hangi bir yolda ilerlemek istiyorsanız eğer, önce kendinize sonra da iletişimlerinize güvenmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Başak burcu 27 Nisan – 3 Mayıs haftalık burç yorumu

Merkür boğa burcunda iken kazançlarınız konusunda özellikle ortak kazançlarınız Eşinizin parası eve giren Gelirler Vergi prim nafaka miras gibi olan konularda kendinizi güvende tutmak Bu konularla alakalı iletişiminizi daha sabit bir fikirle iletme taraftarı olursunuz. Bu konularla alakalı fikirlerinizi ile etmekten hoşlandığınız bir dönem. Bu dönemin en büyük kusuru başkalarını dinlemekte zorlanmanız olabilir. Yani ben bilirim düşünce yapısı daha hakim olabilir. Tabii aynı zamanda işinize gösterdiğiniz ilgi alaka üstlerle patronlarla görüşmeleriniz ve burada daha ılımlı konuşma yapınız sizin Günlük çalışma hayatınızı daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde halletmeniz i sağlayacaktır. bazı zorlanmaları kabuğu ile geçerseniz şifalanma da yanında gelecektir. Belki de bu dönemde bir karar vermeniz gerekebilir. Duygularınızı ifade edebilme şansını mantıklı bir şekilde kullanırsanız işinizle alakalı başarıyı elde etmeniz kaçınılmaz olur. Tabii düşüncelerinizde konuşmalarınızda bazı düzensizlik ve tutarsızlıklar da olabileceği için iletişime iletişim şeklinize dikkat etmeniz gerekiyor.

Bunun en büyük etkisi Merkür Uranüs kavuşumu olacak. Belki ölüm ötesi konularla ya da şifalanma ile alakalı çok farklı değişik sıradışı bazı fikirleriniz ve düşüncelerinizi olabilir. Ama önemli olan bunları net Yalın ve sade bir dille Anlaşılır bir şekilde ve bilmişlik taslama da ifade edebilmek. Kazançlarınız, arkadaş gruplarınız, Ortak gelirleriniz bu duyguları arasında kalabilirsiniz.Belki bu zamana kadar paranızı Nasıl idare edeceksiniz ya da yöneticiniz hakkında bazı hayatınızda alakalı bunun içine hukuksal konularda gelebilir Kendinizi nasıl müdafaa edeceğinizi bu konulara nasıl bakış açısı ile yaklaşmanız gerektiği konusunda belki zorlanmaları nız vardı. Aslında ani değişimlere giderken hayatınızda Neyi düzeltmeniz gerektiğini göreceğiniz bir dönemde olacağı için bunu pozitif yönde değerlendirmenizi tavsiye ederim. Yabancılarla veya farklı kültürleri araştırma konusunda heyecanlı Olabilirsiniz ve bu da sizin farklı gruplara katılma onlarla duygusal paylaşımlar yaşama ihtimaliniz de arttırabilir.Bu dönemde belki kendinizi Aşk hayatınızda çocuklarınızla ilgili olan durumlarda Belki de yaratıcılığınıza İlgili durumlarda yetersiz hissediyor olabilirsiniz. Para kazanma şeklinizi alakalı bazı sıkıntılar ve zorlanmalar da yaşıyor olabilirsiniz. İşte bu sıkıntılı gibi görünen süreç bazı şeyleri fark etmenize sebebiyet verebilir Yeter ki algılarımızı açık tutun. Çünkü sonrasında, Yani bir şeyleri fark edip tutumunuzu değiştirdikten sonra bazı organizasyonlarda para kazanma şekliniz de değişimler olacaktır. Bu zamana kadar günlük İş hayatınızda alakalı Tanımadığınız başka insanların yabancı insanların yanında kendinizi yetersiz, Hayal kırıklığına uğramış ve üzülmüş hissediyor olabilirsiniz. Belki de bugüne kadar algınızdaki farklılıklardan ötürü başkaları suçlamış da olabilirsin. Artık beklentilerinizi daha gerçekçi bir hale getirerek kendinizi de onurlandırmanın zamanı geldi. Merkür Satürn karesi de gerçekleştiği zaman size anlatmaya çalıştığı şey de zaten Bunlar olacak. Lütfen fikirlere, sabit fikirleri takılıp kalmayın. Çünkü her fikrinizi sabit bir şekilde savunduğunuz da değiştirilmesi için zorlanacaktır. Bunu hayat yapacak size. Bu yüzden esnek olmaya lütfen özen gösterin.

Terazi burcu 27 Nisan – 3 Mayıs haftalık burç yorumu

Merkür boğadayken ilişkilerinizde ortaklıklarımız da bir Güven arayışı içerisine girebilirsiniz. Konuşmalarınız ve davranışlarınız kendi dünyanızda istikrarlı bir şekilde devam etmesini istersiniz. Buna rağmen gene de düşüncelerinizi karşı tarafa aktarmak ta zorlanabildiğiniz bir dönemi de anlatıyor aynı zamanda. Aslında belki de ilişkinizin gidişatı hakkında çok fazla fikriniz olabilir Ama buna anlatım şekliniz bu dönemde etkili olmayabilir. Yabancı olan insanlarla iletişiminiz felsefi konulardaki düşünce yapılarınızdan ve bunları paylaşmaktan son derece keyif alıyor olabilirsiniz. İnsanlarla iletişim kurmak ve farklı yaklaşımları paylaşmak sizin için güzel Olabilir bu dönemde. Tabii bunun yanında çocuklarınızla olan tutumlarımız yaratıcı fikirleriniz aşk hayatınızla alakalı bazı rasyonlar yaşayabilirsiniz. Kendi tutumunuz da ısrarcı olmadığınız takdirde Aşk hayatınızda yaratıcı fikirlerinize ve özellik ve çocuklarınızla olan tutumlarının da şifalanmayı görüp hissedebilirsiniz. Merkür Uranüs kavuşumunun etkisi de size ilişkilerinizde yaşayacağınız ani değişimleri özellikle davranış ve düşünce yapınızda gerçekleşeceğini altını çiziyor. Bu dönemde daha eleştirisel ya da yargılayıcı olabilirsiniz. Bu da ilişkinizin zorlanmasına sebebiyet verebilir dikkatli olun. Bu arada aile hayatınızda alakalı evinize yuvanıza ilgili bazı yetersizlik hislerine de kapıldığınız bir dönem olabilir. Eviniz, yuvanız, Ailenizle ilgili olan sorunlarda Uzlaşmayı öğrenmeniz gerekiyor. Bunu başarırsanız Eğer ilişkilerinizin ( Her türlü ilişkilerinizin, iş, özel hayat, Partner ) düzelmeye başladığını fark edebilirsiniz. Merkür Satürn karesi Beste zaten düşüncelerinize sabit takılıp kalabileceğiniz i bu Dönemi esnek ve yumuşak bir şekilde Atlatabilmek için sakinliğini korumamız gerektiğini söylemeye çalışıyor size. Aslında karşı fikirli insanları uzlaştırma yeteneğine sahip olmanıza rağmen, Bu dönem yaşayabileceğiniz endişe kaygı ve kararsızlık yaşama eğiliminiz Sizi zorlayabilir. Lider bir ruha sahip olmanıza rağmen, fikirlerinizi duygu ve düşüncelerinizi olumlu amaçlar için kullanmayın öğrenmeniz gerekiyor. Yaratıcılığınız ile ilgili olan konularda belki aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili olan durumlarda Daha gerçekçi ve daha İdaresi yaklaşımlar sergilemeniz gerekecek bu dönemde. Belki dediğim gibi bu çocukluğunuza dayanan aileniz içerisinde kendinizi yetersiz hissetme duygusundan da kaynaklanıyor olabilir. çözüm ve Şifa bu dönemde yine sizin içinizde.

Akrep burcu 27 Nisan – 3 Mayıs haftalık burç yorumu

Merkür boğa burcuna geçtiği zaman özellikle iş hayatınız, günlük rutinlerimiz, çalışma arkadaşlarınız, genel sağlık durumunuz Konularla alakalı kendinizi daha fazla güvende hissetme arayışlarımız yükselebilir bu dönemde. İşinizle alakalı kendinizi sürekli ifade etmek isteyebilirsiniz ama en büyük düşünceniz tuzak karşınızdaki kişiyi ne anlatmaya çalıştığını gerçek anlamda dinlemiyor olmanızı olacaktır.Belki bu dönemde bir karar verme süreci yaşayabilirsiniz. Ve bu kararı verirken duygularınızla değil mantığınızla hareket etmeniz gerektiğinin önemi büyük. Bir bu dönemde iletişimi sorunlarınızı kardeşleriniz kuzenlerimiz yakın arkadaşlarınız sosyal medyayı kullanma alanlarında yaşayabilirsiniz. Aslında birçok konu ile alakalı birçok fikriniz var. Sadece dikkat etmeniz gereken tutamayacağın sözler vermemek olmalı. Bir de çok fazla Israrcı olmamak bu dönemde Biraz önemli gibi duruyor.Merkür Satürn karesi oluştuğunda Aslında size anlatmaya çalıştığı Daha doğrusu fark etmeniz gereken şey, Belki de Çocukluk döneminizde kendinizi ifade etme konusunda bazı kısıtlamalar yaşamış olabilirsin. Şimdi ise kendinizi ifade etme konusunda bazı engelleri takılıyor olabilirsiniz Ben nerede hata yaptığınızı ve kendinizi ne zaman nerede ve ne şekilde ifade etmeniz gerektiğini öğrenmeniz gereken kısıtlayıcı bir süreç yaşıyorsunuz. Aslında günlük yaşamınızın içerisinde rutinlerin izin içerisinde iş ve çalışma koşullarının içerisi Şimdiden itibaren neler yapmanız gerektiği konusunda bakış açınızı ve düşünce yapınızı değiştirdiğinizde çok şey öğrenebilirsiniz. Belki de çok fazla eski düşünce yapınıza bağımlı kaldınız. Bu yüzden de bir şeyleri değiştirmek size zor ve korkutucu geliyor olabilir. Yavaş ve metodik bir şekilde hayatın içerisinde esnek olmayı öğrenebilirsiniz.

Yay burcu 27 Nisan – 3 Mayıs haftalık burç yorumu

Merkür boğa burcunda iken Aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili olan konularda, kreaktif olan çalışmalar yapıyorsanız O alanlarda kendinizi daha fazla güvende hissetme ihtiyacınız fazla olabilir. Kendinizi bu alanlarda daha rahat ifade edebildiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu fark ettiğiniz bir dönem. Aslında bu dönemde yaratıcılığınıza ilgili olan konularda kendinizi daha rahat ifade edebilir ortak gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Yani bu konuyla alakalı fırsatlarımız var ve bu fırsatları yakalamak için de destekleyici enerjileriniz var. Ama tabii ki burada kişisel çaba çok önemlidir. Yani bu fırsattır yakalamak için sizin esnek ve yumuşak olmanız farklı seçenekleri değerlendirebilecek kararları alabilmeniz çok önemli. Dikkat etmeniz gereken Bir diğer konu da belki ilişkilerinizde çok fazla konuya değiniyor çok fazla fikir üretiyor ve bu yüzden de Yakın çevrenizde alakalı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Merkür Uranüs kavuşumunda size anlatmaya çalıştı şey İş hayatınızda çalışma ortamınızda çalışma şekliniz de ani ve öngörülemeyen bazı değişimler olacaktır. Mesela Belki de iş hayatı olmayan kişiler için yeni bir iş gelebilir. Ya da iş ortamınız çalışma şekliniz ya da çalışma arkadaşlarınız bu dönemde değişebilir. İşinize ya da çalışma ortamınızla alakalı belki duygusal anlamda bazı engellemeler ya da zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Sizin Hayata bakış açınız felsefi yaklaşımlar ile alakalı eğitim-öğretim hayatınızı alakalı bazı engeller ve öngörülemeyen olaylar yaşanabilir. Burada önemli olan olaylarla Baş edebilmek için engelleri kabul etmek, direnç göstermemek, ama Harekete Geçmek önemlidir. Arkadaşlarınız kardeşleriniz ya da kuzenlerin ile ilgili ya da iletişim şeklini ile ilgili belki daha öncesinden size yüklenmiş olan yada engellenmiş olan durum ve tutumlar şu anda sizi zorluyor olabilir. Ama hayatınızın bu döneminden sonra yakın çevre ilişkilerinizde alakalı farklı öngörüleri kavuşabilmek şansınız çok yüksek. Unutmayın ki kişilerin yaşadığı zorluklar O kişileri Aslında güçlendirir. Büyük ihtimalle bu dönemde iş hayatınızla ilgili ya da çalışma koşullarını ilgili aklında çok yeni değişik fikirler gelebilir Lütfen bunları takip edip, Sezgisel süreçten geçirerek esnek bir şekilde uygulamaya Özen gösterin. Merkür Satürn karesinin size anlatmaya çalıştığı şey aslında, Sabit fikirleri çok fazla takılıp kalıyorsunuz ve değişim konusunda zorlanıyorsunuz. Bir bu Endişelenme kararsızlık kaygıdan kaynaklanan parasal anlamda da sıkıntılar yaşama ihtimaliniz var. Burada önemli olan kararı almanız sonra bütün sorumluluğunu üstlenerek uygulamaya koymamız. Zaten sizin hayatınızı alakalı bir değişim sürecine girdiniz ve birçok değişim sürecinden geçeceksiniz. Hatta para kazanma ile alakalı çok değişik farklı fikirler aklınızı uçuşuyor olabilir. Hangi Fikri hayata geçirme konusunda zorlanıyor da olabilirsiniz. Sadece tutamayacağın sözler vermemeye bu dönemde Lütfen dikkat edin. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken bir konu da geçmişe çok fazla takılıp kalmadan artık önünüze bakmanız gerektiği. Zaten zorluklarla Baş edebilmek için kendi yeteneklerine güvenen bir insansınız ve bu güveni hala devam ettirin. Ama esnek olmayan bu dönemde ve farklı fikirlere açık olmaya özen göstererek.

Oğlak burcu 27 Nisan – 3 Mayıs haftalık burç yorumu

Merkür oğlak burcunda iken aile hayatınızı evinizi yuvanızı tamamıyla güvenliği tutma ihtiyacınız fazlalaşır. Bu dönemde kendinizi daha güvende hissetmek için farklı düzenlemeler yapabilir farklı planlamaların içerisine girebilir. Çünkü ev yuva hayatı sizin için önemlidir ve Burada kendinizi ifade etmek isterseniz. Sadece dikkat etmeniz gereken şey başkalarını da söz hakkı tanıyıp onların fikirlerine de kulak vermenizdir. Çünkü Merkür’ün Uranüs kavuşumu ev aile yuva hayatınızda aynı ve öngörülemeyen bazı değişimlerin olabileceği konusunda size uyarı yapıyor. Belki elinizden herhangi bir mal mülk çıkarabilirsiniz ya da kendinizi daha güvende ve Garanti’de hissetmek için hesapta olmayan bir emlak alımında gerçekleştirebilirsiniz. tabi dediğim gibi sadece dikkat etmeniz gereken ilişkilerinizde, iş ya da özel ilişkilerinizde kendinizi ifade ederken bu dönemde zorlanabileceğiniz. Tabii bunun yanında zaten para kazanma ile ilgili şu anda yaşamış olduğunuz ya da para ile alakalı bazı sıkıntılarınız ve blokajlarını da devrede gibi görünüyor. Ve bunun üstesinden gelmek için değişimleri açık olmanız ve öngörüleriniz in güçlü olması için algılarımızı açmanız gerekiyor. Hayatımda neden bazı şeyler böyle gidiyor neden para kazanma konusu sıkıntılarım var diye söylenmek, Kuşku ya da korkuya kapılmak yerine Hayatın size sunacağı zorlukların üstesinden gelebilmek için neden sorusu yerine bu durumu nasıl düzeltebilirim sorusunu sormaya başlayabilirsiniz.Merkür Satürn karesi mi dese söylemeye çalıştığı şey zaten Aynen bu. Evet bir sürü fikriniz olabilir kendinizi değişik şekillerde ifade etme yeteneğine çok konuşma ustalığına sahip olabilirsiniz. fakat sizin çocukluk döneminiziden kaynaklanan, kendinizi kısıtlanmışlık ve ifade edememe sorunlarınızın üstesinden gelmeniz gerektiğini söylüyor. Bu dönem bir şeyler yapmak için kendinizi öne attığınızda balsa engellemeler ve zorluklarla karşılaşabilir. Özellikle bu dönemde imajinasyon değişikliğini çok fazla gitmezseniz iyi olur. Yani kendi dış görünüşünüze çok fazla uğraşmayın ve oynamayın. Ama ruhsal ve içsel değişimler için lütfen çalışmalarınızı yapın.

Kova burcu 27 Nisan – 3 Mayıs haftalık burç yorumu

Merkür boğadayken kendinizi en çok arkadaşlarınız kardeşlerinizle olan durumlarda kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Ve kendinizi iletişim konusunda bu dönemde çok fazla güvendiğiniz bir dönem olacak gibi duruyor. Duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etme şansına Bu dönemde oldukça fazlasıyla hakim olabilirsiniz. Bir İş hayatınızda alakalı Bazı kararlar almak konusunda kaldığınızda duygusal değil mantıklı kararlar almaya Özen göstermenizi tavsiye ederim. Her ne kadar kardeşlerinizle yakın çevrenizde arkadaşlarınızla ya da iletişim kanalınızda alakalı bir şeyleri onarma düzeltme gücüne sahip olsanız da Merkür Uranüs kavuşumu, Bu alanlarınızı ani ve öngörülemeyen bazı değişimlerin olması gerektiği konusunda size uyarı yapıyor. Bugüne kadar kurmuş olduğunuz iletişim ya da davranış şekliniz in artık değişmesi gerektiğini sizinde fark ettiğiniz bir dönem olacak. Zaten duygusal dünyamızda iç dünyanızda hem özgürleşmek isteyeceksiniz, Hem Büyümek isteyeceksiniz hem de disiplini davranmak konumun da kendinizi hissedeceksiniz. İşte Zaten bu çelişkiler sizi biraz zorla sokabilir.Özgür ruhlu doğanızı disiplinli bir şekilde dengeye koymaya öğrendiğiniz zaman, Hayatı daha bir coşku ve idealist bir yaklaşımla yaşamaya başlayabilirsiniz.Merkür Satürn karesi gerçekleştiğinde de zaten aynen size Bunu söylemeye çalışıyor olacak. Yakın çevre iletişiminiz de bazı değişimler olacaktır. bu eğitim hayatınız, sosyal iletişim şekliniz, bazı değişimlere uğrayacak diyor size. Aile hayatınızla iletişim şekliniz arasında zorlayıcı bir etki Mevzubahis. Objektif olamadığınız takdirde hataları fark edemeyeceksiniz ve bu da iletişim sorunlarına sebebiyet verecektir. geçmişte daha küçük yaşlarınızdan itibaren para kazanma konusunda bazı engellerle ya da zorlanmalarla Karşılaşmış ya da para sorumluluğu çok fazla üstünüze bindirilmiş olmasından kaynaklanan Hem yeterliliği hem de yetersizliği aynı anda bünyenize hissediyor olabilirsiniz. Ve bu dönem Belki de para biriktirme ve kendinizi maddi anlamda da olsa güveni alma arzumuz çoğalabilir.

Balık burcu 27 Nisan – 3 Mayıs haftalık burç yorumu

Merkür boğadayken, kendinizi maddi anlamda güvenlik hissetme ihtiyacınız gelirlerinizi koruma ihtiyacınız ve daha fazla nasıl kazanırıma odaklı düşünme yapınız bu dönemde sizi biraz fazla meşgul edebilir ve pek tabii kendinizi bu anlamda gayet rahat bazı şeyleri ifade ederken bulabilir ya da hissedebilirsiniz. Bu dönem kendinizi biraz isyankar bazı şeylere başkaldıran bir yapıda da bulmanız mümkün. Para kazanma konusunda sorumlu ve güvenilir olma eğiliminiz bu dönem gerçekleşebilir. Bir kere para kazanma konusunda yaratıcılığınızı engellemeniz, bu konuda üzerinizde baskı hissetmeniz mümkün. Bunlar zorlu açılardır ve baş etmek gerçekten zordur önemli olan karşılaştığınız durumlarda engelleri kabul etmek çok fazla direnç göstermemek bir küçük de olsa Eylem adımlarında bulunmak önemlidir. Yakın çevrenizde kardeşlerinizle alakalı iletişim kurma şekliniz sosyal medyayı kullanma şekliniz gayet güzel ve başarılı. Sadece dikkat etmeniz gereken kendi yeteneklerinizi tam olarak güvenmeniz ve içsel gücünüz de bu yetenekleri kullanmıyorsanız açığa çıkarmanızdır. Çünkü kişisel isteklerinize ve ihtiyaçlarınızda çok gerçekçi yaklaşım olmamanızdan kaynaklanan sorunlar yaşıyor olmanız muhtemel. Daha gerçekçi beklentileri odaklanmanızı özellikle bu dönemde tavsiye ederim. Sosyal çevreniz gruplar organizasyonlar ya da elde ettiğiniz kazançlar konusunda şu anda bir kısıtlama yaşama ihtimaliniz olduğunu söylüyor Merkür Satürn karesi. Belki de bu sosyal ortamlarda, gruplar içerisinde, kendinizi yetersiz hissetmenizin sizin üzerinde yaratmış olduğu sorunların üstesinden gelmek için mücadele edebildiğiniz bir dönemdir. Belli ki sosyal ortamlar ile alakalı gruplar içerisinde arkadaş grupları içerisinde bazı sıkıntı ve sorunlar yaşıyorsunuz ve bunların üstesinden gelmeyi kesinlikle öğrenmeniz gerekiyor. Özellikle arkadaş gruplarının içerisinde yanlış anlaşıldığınızı ve yaralandığınızı hissetmenizden kaynaklanan bir kırgınlık ve kendinizi soyutlamışlık yaşıyor olabilirsiniz. Aslında bu bir sınav, sonrasında ödülleri gelecektir. Bu zamanların akabinde öngörülemeyen, heyecan verici bir çok değişiklik aklınıza gelebilir ve uyguladığınızda, mantıklı bir karar alarak uyguladığınızda, kafanıza daha fazla flashlar yanıp sönmeye başlayacaktır.

Yazar Filiz Cansever

Gerek astroloji, gerek kişisel gelişim, gerekse rüya ve şifa çalışmalarıyla sürekli karşınızda olmaya çalışıyorum. Aslında bu çalışmaları seçmemin bir hikâyesi var. Bugüne kadar pek anlatmadığım, bana ve aileme özel olan bir hikâye. Eminim birçok kişi ile hikâyelerimiz aynı ve biz o birçok kişiyle aynı noktada buluşuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir