Doğum Haritası Analizi – Filiz Cansever
14% İndirim

Doğum Haritası Analizi

 350,00  300,00

Doğum haritası yani Radix harita bu dünyaya ilk geldiğimiz andan itibaren doğduğumuz yerin ve saatin önemine göre Güneş sisteminin içindeki gezegenlerin bizleri hangi konuda ve nasıl etkilediğini gösteren bir göstergedir.

Kategoriler:

Açıklama

Doğum Haritası Nedir?

Doğum haritası dediğimiz şey yani Radix harita bizim bu dünyaya ilk geldiğimiz andan itibaren doğduğumuz yerin ve saatin de önemine göre Güneş sisteminin içindeki gezegenlerin bizleri hangi konuda ve nasıl etkilediğini gösteren bir göstergedir.

Doğum haritalarımız yani Radix haritalar hepsi birbirinden farklıdır. Kimsenin bilgileri hiç kimseye uymaz. Gezegen hareketleri ve günü transitler hepimizin haritalarında farklılıklar gösterir. Doğum haritalarımız da bize zayıf yanlarımızı güçlü yanlarımızı yaşayacağımız krizleri hangi alanlarda değişime uğrayacağız hangi alanlarda şifalı almamız gerekir gibi birçok konuda bilgi verir. Ayrıca eşlerin birbiriyle olan uyumları da haritalarda belli olur. Sadece doğduğumuz andaki harita değil günümüze doğru ilerletilmiş harita da yaşayacaklarımız aldığımız etkiler daha farklı bir şekilde dikkat çekici yollar çizebilir. Bize hangi alanlarda sıkıntı yaşayacağız ve bu alanlardan neler yaparsak bu dönemi anlatacağımızı anlatır.

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritasının kişinin dün gün ay yıl doğum yeri ve saati olmak üzere verilen bilgiler doğrultusunda uzman bir astrolog tarafından yorumlanmasıdır. Harita yorumu astrolog tarafından yapıldıktan sonra danışana bilgi e-mail olarak gönderilir ve sonrasında analiz hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak bir yol çizelgesi sunulur.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Doğum Haritası Analizi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir