Şifa Çalışmaları

Şifa çalışması dediğimiz şey nedir nasıl yapılır?

Aslında bunlar açık alanlarda, bahçelerde, bir kristalde, bir taşta, bir ağaçta, bir çiçekte, parmak uçlarımızla da hissettiğimiz ve normalde de bizim bedenimiz de var olan güçlerdir. Biz doğada olan, toprakta, dağlarda, taşlarda olan bu enerji hatlarına ley diyoruz.

Aslında Evrendeki her şey kendi enerjisine sahiptir ve kendi frekansında titreşim yayar. İşin güzel kısmı bu enerji alanlarının içinde dünyaya geldiğimiz için bunu her zaman hissederiz.

Filiz Cansever

Aslında bu ley hatları dediğimiz şey fışkıran suların olduğu yerlerde çok daha fazladır. O yüzden doğal kaynak sularının enerjileri denizlerin Enerjileri suyun hafızası dediğimiz olay İşte buralarda çok güçlü bir şekilde vardır. Mesela Piramitlerde bu enerjiyi yayan yerlerdir. Kristaller enerji yayan maddelerdir. Buralarda bu saydıklarım da dengeli enerjiler mevzu bahis olduğu için insana huzur rahatlık güven duygusu verirler.

Bazen bazı yerleri gittiğimizde huzur ve rahatlık duyarız. Cami kilise gibi türbe gibi yerler bize her zaman içimize bir huşu verir. Ormanlık alanlar daha doğrusu doğal alanlar Bu yüzden bizim için hep huzurun temsilciliğini yapmıştır. Ve suyun hafızasını düşünecek olursak, bu muhteşem bir enerjiye ve hafızaya sahiptir işte bu yüzden bu kaynaklarla aramızda bir bağ oluşturduğumuzda onların enerjilerinden biz de Şifa olarak yararlanıyoruz.

Her canlının yaydığı elektromanyetik bir alan vardır

Nasıl fiziki bedenimiz ekmek su hava ile besleniyorsa, eterik bedende topraktan, kristallerden, ağaçlardan, yeryüzündeki birçok enerjiden, Güneşten gelen enerji ile eterik beden gıdasını alır.

Filiz Cansever

Biz insanlar olsun hayvanlar olsun bitkiler olsun elektromanyetik bir enerji yarıyoruz ve bu da tabii ki alıcı ve verici görevleri yapıyor bu enerji, yayılan manyetik enerji. Çıplak gözle görebilseydik ama maalesef bu mümkün değil. Çünkü hepimizin ağrısında yaydığı farklı enerjiler var ve bu enerjilerin de bir rengi var. Ama kirlian fotoğraf tekniği denilen Bir teknikle insanların yaydığı enerjiler artık fark edilebilir hale geldi. Aslında her birimiz dediğim gibi görülebilen bir Aura yayarız. Ve aslında biz buna biraz da eterik bedende diyoruz.

Bu yüzden zaten sık sık Güneşli’nin çıplak ayakla toprağa basın ağaçları kucaklayın gibi sözler söylenir.

Biz kendi bedenimizde olan bu enerji alanlarını Şifa olarak nasıl güçlendireceğiz nasıl kullanacağız işte bunların eğitimi ve kendinizi geliştirmek için de uygulanacak birçok yol ve yöntem var. Ben sizler için bu enerji alanlarınızı yükseltebilir kullanabilmeniz için bir eğitim CD’si hazırladım. Bundan yararlanarak gerek hastalıklarınızı gerek arzu ettiklerinizi gerekse sizden uzakta olan insanları nasıl şifalandırıcı ağınızı öğrenebilirsiniz.