Spiritüel Danışmanlık

Her şeyden önce başımıza gelen her olayın bizim bir seçimimiz olduğunu bilmemiz çok önemli. Ben çok şanssız biriyim diyorsanız bunun sürekli düşündüğünüz için gerçekleştirdiğinizi bilmelisiniz.

Sizinle aynı frekansta olmayan kişilerin hayatınızdan yavaşça uzaklaştığını fark edersiniz. En çok dikkat edilmesi gereken konu ise özgür iradeye müdahale etmeden yapılan çalışmalardır.

Düşünce davranış inanç kalıplarımız, yaşam içerisindeki deneyimlerimizi oluşturur. Bütün bu hisler ve davranışlar bazı titreşimler yayar ve biz bu titreşimler yoluyla hayatı algılar ya kolay ya zorluklarla yaşamaya devam ederiz. Spiritüel danışmanlık yaşam koçluğu şeklinde düşünülür ve size bu alanda yol arkadaşlığı sunar. Aynı zamanda beden zihin uhh dengenizi nasıl koruyabileceğiniz hakkında ipuçları verir. Alınan bu ipuçları ile beraber Karşılıklı bir yol çizelgesi bir pusula belirlenmiş olur. Spiritüel danışmanlığın içerisinde bazı Şifa çalışmaları uygulanır. Çakra hizalama çalışmaları, enerji temizleme ve topraklama çalışmaları gibi birçok spiritüel çalışmalar uygulanır.

Bu tarz danışmanlıklar daha sonra gerek iş hayatınız, gerek sosyal hayatınız, gerek özel ilişkilerinizde, enerjisel anlamda düzelmeler ya da yol ayrımları yaşarsınız. Sizinle aynı frekansta olmayan kişilerin hayatınızdan yavaşça uzaklaştığını fark edersiniz. En çok dikkat edilmesi gereken konu ise özgür iradeye müdahale etmeden yapılan çalışmalardır.

Ne fayda alınır?

  • Duygu ve düşüncelerinizin tamamı ile kendi kontrolünüzde olmasını sağlarsınız
  • Kendi hayatınızın içerisinde kendi yaşam koçluğunuzu yapmış olmayı öğrenirsiniz
  • Potansiyelinizi ortaya çıkarmış olursunuz
  • Hedef belirlemede ve hedeflerinizi yerine getirmede uygulamadan yaşadığınız kolaylıkları fark edersiniz
  • Yaşamış olduğunuz bazı hastalıklarla nasıl mücadele edeceğimizi de öğrenmiş olursunuz
  • Bolluk bereket çalışmalarının mantığını kavrar ve hayatınızda bunu uygulamanın keyfine varmış olursunuz
  • Evrensel yasalar hakkında bilginiz olur ve bu yasaları günlük hayatınızda başarı grafiğin izi yükseltmek anlamında nasıl uygulayacağınızı keşfedersiniz
  • Kendi olumlamalarınıza hazırlamaya öğrenir nasıl meditasyon yapacağınızı keşfedersiniz